HAKKIMIZDA

Hayalinizdeki Aracı Güvenle Alın
Bizim Fikrimiz, Sizin Güveniniz

Her Gün Büyüyen Bayi Ağımız İle
180 Noktada Hizmetinizdeyiz.

Dynobil dünya standartlarında kendi ürettiği son teknoloji oto ekspertiz cihazlarını kullanan, sıfır ve ikinci el araçların kaza ve arıza durumlarını tespit edip yorumlayan, araçların muayene öncesi fren kontrollerini yapan, uzman kadrosu ve tam donanımlı cihazlarıyla araçların sorun ve arızalarını tespit eden, Türkiye’nin ilk kurumsal oto ekspertiz kuruluşudur.

PROFESYONEL OTO
EKSPERTİZ NOKTALARI

0 +

KURUMSAL

15 MİLYONDAN
FAZLA ARAÇ TESTİ

0 M

GÜVENİLİR

TÜRKİYE'DE İLK DEFA
OTO EKSPERTİZ KİTABI BASKI

0 .

PROFESYONEL

KURULUŞ

1980 yılında otomotiv sektörüne katılmamızla başlayan araç alım, satım, bakım ve kontrol işlerimiz bizi otomotiv sektöründe bilgi sahibi yapmıştır.

EKSPERTİZ CİHAZLARI ÜRETİM

Türkiye’de yerli üretim oto ekspertiz hizmetinin eksik olmasının farkındalığıyla başlayan oto ekspertiz cihazları Dynobil markasıyla üretime başladı.

SEKTÖR LİDERİ

Bugün Dynobil 180+ Bayi ve 250’den fazla kurulumunu gerçekleştirdiği, üretimini yaptığı oto ekspertiz merkezleriyle ve imza attığı bir çok kurumsal firmalarla sektörün lider firması ve markasıdır.

OTO EKSPERTİZ SEKTÖRÜ

Türkiye’de öncü firma olarak oto ekspertiz faaliyetlerine başlanıp bu konuda hizmet verilmesi.

KURUMSAL

Sektöre yön veren, güvenilir ve tarafsızlık ilkeleriyle tanınan Dynobil; Güvenilir Ekspertiz Noktaları sloganıyla kurumsal kimliğini ülkeye katmıştır.