Oto Ekspertiz Ücretleri İade Edilir mi? - Dynobil Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz Ücretleri İade Edilir mi?

Hayalinizdeki Aracı Güvenle Alın

 

Oto ekspertiz detaylı ve değerli bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanan kişinin test sonucunu aldıktan sonra ekspertiz ücreti iadesi istemesi, eğer ki ortada bir neden yoksa, mümkün olmamaktadır. Çünkü her ne olursa olsun sunulan hizmetten faydalanılmış ve bu hizmet karşılığı da sonuç alınmıştır. Ancak ekspertiz raporundaki sonuçların aynı gün farklı bir ekspertiz tarafından aynı testler yapılarak çıkan sonuçla uyuşmaması durumunda oto ekspertiz ücretleri iadesi yasal olarak mümkün olabilmektedir.

Oto Ekspertizde Ücretler Nelerdir?

Ekspertiz hizmetinden yararlanmak isteyen kişi seçeceği testlerin ücretini ödemekle yükümlüdür. Bu ücretler makinanın büyüklüğü, verdiği hizmetin süresi ve işin detayına göre değişiklik göstermektedirler. Araçtaki boyalı veya değişen bölgeler, motor durumu, lastik durumu, araç içi donanımlarının doğru çalışıp çalışmadığı gibi bir çok özellik bu testler sonucunda ortaya çıkmaktadır. Buna göre alınan araç ekspertiz ücretleri sonucu araç hakkında birçok bilgi edinilebilmektedir.

Oto Ekspertiz Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Firmalar ekspertiz fiyatlarını belirlerken sundukları hizmet karşılığı birçok faktörü göz önünde bulundurmaktadırlar. Bunlardan başlıcaları; hizmet sundukları iş yerinin varsa kirası, çalıştırdıkları personel sayısı, kullandıkları aletlerin çeşitliliği ve pahalılığı gibi bir çok gider kalemini ekleyerek oto ekspertiz işlemine fiyat biçmektedirler. Firmalar müşterinin istediği testi kendi seçebildiği durumlarda her test başı ayrı ücret alırken, önceden hazırlanmış fiyat paketleri ile bu paketlere dahil testlerin tamamı uygulanıp paket ücreti harici ek bir ücret almadıkları teklifler de hazırlarlar. Oto ekspertiz fiyatlarında bu paketlere dahil olanlar; Kaporta Boya Analizi, Araç Dinamik Testi, Araç Altı Kontrol, İç Ekspertiz, Dış Ekspertiz, Fren ve El Fren Testi olarak sıralanabilir.

Oto Ekspertiz Seçiminizi Yapın

İçeriğimizin genelinde ele aldığımız üzere oto ekspertiz hizmeti, oldukça kapsamlı ve araçtan araca değişkenlik gösteren bir hizmet olma özelliği taşımaktadır. Hal böyle olunca da farklı araç sahiplerinin, farklı amaçlar paralelinde farklı beklentileri söz konusu olmaktadır. Bu beklentiler neticesinde de verilmesi gereken oto ekspertiz hizmeti belirli bir çerçeveye sahip olmak durumundadır. Genel olarak ekspertiz hizmeti alırken, başvurduğunuz oto ekspertize rapor talebinizi aktarmanız gerekir. Raporunuzda yer alacak olan bilgiler ve araca uygulanacak olan tüm değerlendirmeler sizin talepleriniz paralelinde oluşturulur. Günümüzde gerek yasal ve gerekse bireysel kullanımda özel bir yere sahip olan bu rapor için ödeyeceğiniz araç ekspertiz ücreti ise verilen hizmet karşılığında uygun bir düzeyde olmalıdır. Bu nedenle de oto ekspertiz seçimi oldukça önemlidir.

İkinci el araç alım satımında oldukça önemli bir yere sahip olan oto ekspertiz işlemini yaptırmak için bir firma tercih ederken, beklentilerinize uygun hizmet veren bir firma olup olmadığına dikkat etmelisiniz. İster araç almak ister satmak üzere ekspertiz değerlendirmesine ihtiyaç duyuyorsanız, kapsamlı ve uzman bir ekip tarafından yapılacak kontrollere ihtiyacınız vardır. Biz Dynobil ailesi olarak, sunduğumuz tüm hizmetlerde en yenilikçi ekspertiz cihazlarını kullanıyor olmanın ve müşterilerimize sağladığımız kaliteli hizmetin gururunu taşıyoruz. Kaporta değerlendirmesinden dinamik testlerine, araç altı kontrolünden fren testlerine kadar yaptığımız tüm değerlendirmeleri en hassas ayrıntılarıyla gerçekleştiriyoruz.

Siz de ihtiyacınız olan oto ekspertiz hizmetleri hakkında araç ekspertiz ücreti nasıl belirlenir konusunu merak ediyorsanız, bilmeniz gereken husus aracınızın türünün ve talep ettiğiniz değerlendirmelerin ücretler üzerinde etkili olduğudur. Hemen şimdi Dynobil ile iletişime geçerek Ankara’da ihtiyacınız olan oto ekspertiz hizmeti hakkında kapsamlı bilgi alabilir, hızlı bir şekilde randevu alarak hizmet talebinizi oluşturabilirsiniz.

 

Dynobil Oto Ekspertiz Firması olarak verdiğimiz hizmetle gerek kurumsal gerekse kurumsal olmayan firmalara özel oto ekspertiz satışları gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzemelerle imal edilen cihazlarımız aynı zamanda son teknolojik donanımlara sahiptir. Fiyat aralığı olarak sunduğumuz uygun fiyat politikası sayesinde en fazla tercih edilen oto ekspertiz firması olma özelliğini de elimizde bulunduruyoruz.

Dynobil Oto Ekspertiz Firması olarak ülkemiz genelinde 90’dan fazla firmaya ekipman sağlıyoruz. Özellikle kurumsal firmalar için yaptığımız özel çalışmalar ve özel ekspertiz cihazları sayesinde müşteri portföyümüz hızla büyümeye devam ediyor.

Türkiye Çapında Güvenilir Oto Ekspertiz Noktaları

Özellikle vurguladığımız gibi oto ekspertiz sektöründe güven en temel olgudur. Ekspertiz sırasında yapılacak en ufak hata ya da cihazlardan kaynaklanan hatalı test işlemi sonucunda insanların mağdur olmasına sebebiyet verilebilir. Bu gibi durumlar insanların o firmaya karşı olan güvenini sona erdireceği için firmanın da sonu anlamına gelecektir.

Sizde, bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına ülke çapında farklı farklı bölgelerde 90’dan fazla firmaya ekipman sağlayan Dynobil Oto Ekspertiz Firması‘yla çalışabilirsiniz. Son teknolojiye sahip ekipmanlarıyla uygun fiyat aralığında hizmet politikasını benimseyen Dynobil Oto Ekspertiz Firması Türkiye genelinde 2 Milyondan fazla müşteri, 5 Milyondan fazla araç testi kapasitesinde hizmet veriyoruz.

Bilgi Almak İster Misiniz?

Profesyonel Yaklaşım ve Kaliteli Ekspertiz Hizmeti mi Arıyorsunuz?

Hemen Dynobil İle İletişime Geçin.